על שגב
שגב משה
שגב משה, מהשפים האהודים והמובילים בישראל, מביא אל המטבח הישראלי שילובים קולינאריים מכל העולם. לשגב שבע מסעדות: ״שגב אקספרס רמת החייל״ ,״שגב אקספרס ראשון לציון״, "שגב אקספרס הוד השרון" ו"שגב אקספרס קריון" המציעות מטבח מוקפד ממרכיבים איכותיים בשילוב יצירתיות ועקרונות של תזונה נכונה, "ניהון נו-בה" הבר היפני אשר מפגיש את האורח הישראלי עם העושר המרתק שיש לקולינריה והמיקסולוגיה היפנית להציע, ו"ניהון נו-בה" היפנית הכשרה בפתח תקווה עם מבחר עצום של משקאות וחומרי גלם שמעטים פגשו בישראל, מסעדת "משה שגב" הכשרה בנתניה, ו״שגב קונספט״ דוכן מזון מהיר בקונספט מיוחד וחדשני הממוקם באושילנד בכפר סבא. בנוסף, בשנת 2021 פתח את "שגב אירועים" בית אירועי הבוטיק הראשון של קבוצת שגב.
ספרים
עד היום פרסם שגב ארבעה ספרי בישול: ״יומנו של שף״ המתאר בצורה דוקומנטרית את שגרת היום-יום שלו, תוך כדי חשיפת מתכונים (גם סודיים ביותר), חוויות וסיפורים מעולמו האישי. הספר כולל למעלה ממאה מתכונים בהם מתואר תהליך הבישול של שגב, שלב אחר שלב. ״שׁגב אקספרס״ הינו רב מכר המציג מגוון רחב של מתכונים מהירי הכנה וטעימים, את כולם ניתן להכין במטבח הביתי ולהשיג באמצעותם תוצאות מרשימות בזמן קצר. ״מהשוק אל המטבח״ הוא ספרו השלישי של שגב כאשר בספר זה ולראשונה, גם התמונות בספר צולמו על ידי שגב עצמו במצלמת הטלפון האישי שלו. בספר מציג ומסביר שגב כיצד ניתן להגיש אוכל ביתי בצורה אלגנטית ומושקעת, ללא מאמץ גדול מדי (מסתבר שבשלנים אוהבים שהסועדים אוהבים את מה שהם מבשלים...). "המטבח המשפחתי שלי" ספרו הרביעי של שגב, בו תימצאו שלל מתכונים קלים ומהירים,מתכונים לא מסובכים ולא מורכבים סירים שמתגאים לקחת לארוחה חגיגית, קינוחים שתמיד מצליחים והכל בנועם ובקלילות,עם רשימת קניות שניתן להשיג היום בכל סופרמרקט
טלוויזיה ופרויקטים

החל משנת 2002 הוביל שגב תוכניות בישול ב״רשת״ ערוץ 2. בין תוכניותיו ״שגב בא לבשל״, ״שגב בא לפנק״, ״מסעדת הפועלים של שגב״, ״שגב עולמי״, ״שגב - המופע״ ועוד. במקביל לכך שימש שגב כשף הראשי של חברת ״אל על״, כבעליה של ״שגב ג׳ט גורמה״, חברה המספקת שירותי אוכל גורמה למטוסים פרטיים ועוד.